In memoriam: Jup Zelihsen

·

·

Vandaag bereikte ons het bericht dat Jup Zelihsen en echtgenote Til zijn overleden. Als rasechte Spaubekenaar was Jup jarenlang een gewaardeerd lid van onze vereniging.

Maar Jup was meer dan alleen lid. Naast zijn verdienste voor VV Spaubeek als spelend lid van ons eerste elftal was Jup ook jarenlang als vrijwilliger aan onze vereniging verbonden en maakte hij enkele jaren deel uit van ons bestuur.

Maar Jup was in het verleden ook hoofdtrainer van ons eerste elftal. In maart 1985 raakt bekend dat Jup vanaf het seizoen 85/86 hoofdtrainer wordt, waarmee hij Ger Gärtner opvolgt.

Seizoen 79/80: Jup als selectiespeler van ons eerste elftal (onderste rij, vijfde van links)

In de winterstop van 1987 maakt de vereniging bekend dat Jup stopt als trainer, waardoor er een einde komt aan twee seizoenen waarin VV Spaubeek telkens op een zevende plek eindigt in de 1e Klasse Afdeling Limburg. En daarmee evenaart hij de prestaties die Ger Gärtner met onze vereniging leverde.

Ondanks dat Jup de laatste jaren geen lid van onze vereniging meer was zullen we hem herinneren als een echte verenigingsman die veel voor VV Spaubeek heeft betekend.

We willen Patrick, Claudia, Fabiënne en Frederique, maar ook familie en vrienden, veel sterkte wensen in deze moeilijke tijden.

Bestuur VV Spaubeek