VV Spaubeek JO10-2 – VV Walram JO10-3 | 7 – 11

·

·

, ,

| Doelpuntenkermis

Na een paar prachtige voorjaarsdagen vallen de voorspellingen voor het weekend eerder tegen. En dus is het verstandig om vroeg aanwezig te zijn op het Spaubeekse sportcomplex. Er stonden oorspronkelijk twee wedstrijden gepland, maar daar blijft uiteindelijk het duel van onze JO10-2 van over. Zij nemen het in aangename temperaturen op tegen de JO10-3 van VV Walram.

Voorafgaande aan het duel worden de laatste aanwijzingen gedeeld

Na het instorten van de Wilhelminatoren, bijna één week geleden, zijn de Valkenburgers wel toe aan een opsteker en trekken energiek ten aanval als Dennis Faes de wedstrijd in gang zet.

Het duurt niet lang vooraleer ‘De Roden’ de leiding nemen als ze slordig uitverdedigen aan Spaubeekse zijde meteen afstraffen.

VV Walram moet in de achteruit!

Daarna is het voor VV Spaubeek moeilijk om zich te herpakken. De bezoekers zijn voetballend baas op het veld en gaan vrolijk door met scoren. Bijna alle mogelijkheden worden benut en als een afgezwaaide voorzet in de bovenhoek belandt zakt iedereen de moed in de schoenen.

Na de eerste pauze blijft onze JO10-2 aanmodderen en kijkt halverwege het duel tegen een ruime achterstand aan.

VV Walram zit er kort op en belet VV Spaubeek het voetballen

In de rust vallen harde woorden en moeten Paul Aelmans, Ben Muijlkens en Dennis Faes alle zeilen bijzetten om de neuzen weer dezelfde kant op te krijgen.

Na de rust staat er een ander VV Spaubeek op het veld. Er wordt weer met durf gevoetbald, duels worden gewonnen en de prima keepende Valkenburgse sluitpost wordt geregeld onder vuur genomen.

Er wordt vol overgave gestreden, ondanks de achterstand

En met succes! Want na een 3–11 tussenstand is de maat vol. De Spaubeekse troepen rechten hun rug en scoren het ene doelpunt na het andere. Rebounds worden benut, een kopbal verdwijnt in doel en een afstandsschot vliegt in de kruising.

Na 50 minuten voetbal eindigt het duel in 7–11. Dat zijn zware cijfers, maar vanuit een kansloze positie terugkomen tot een marge van vier doelpunten verdient een pluim.

Als je een wereldgoal scoort mag je zo juichen!

En zo wordt de wedstrijd tóch nog enigszins positief afgesloten. Zeker als er tijdens de afsluitende strafschoppenserie volop wordt gescoord.

Volgende week komt onze JO10-2 opnieuw in actie. Dan staat de derby tegen een combinatie van GSV ’28 en VV Schimmert op de agenda. En reken maar dat de spelers erop gebrand zijn die wedstrijd te winnen!