VV Scharn 1 – VV Spaubeek 1 | 4 – 2

| De laatste keer alles geven

Daar was het dan, het onverwachte toetje. Dit seizoen zijn er een aantal opvallende uitslagen geweest en soms zit het mee en soms tegen. Deze keer stonden wij aan de goede kant van de streep en mochten wij weer, voor het 2e jaar op rij, de nacompetitie in. Een aantal spelers waren niet of slechts deels inzetbaar. In de voorbespreking gaf Mike duidelijk aan wat wij konden verwachten en hij had niets teveel of niet goed verteld.

Ontspannen, misschien iets te ontspannen, werd de warming-up afgewerkt.

De spelers peppen elkaar op, vlak voor de aftrap

Vanaf het 1e fluitsignaal liet de thuisploeg dat zien wat Mike gezegd had. Overal druk zetten, snel rondspelen van de bal, duels winnen en passes laten aankomen. Wij konden enkel achteruit lopen en moesten het hebben van enkele uitbraken.

Vooral Yves Swilden maakt gebruik van de ruimte op de flanken

Binnen het half uur keken wij al tegen een 3–0 achterstand aan. Kortom Scharn was op dat moment de betere, fittere ploeg. In de laatste minuut van de 1e helft zorgde Scharn nog voor een 4e treffer. Ik had te doen met Timo, die bij de doelpunten niets te verwijten viel.

Timo Hermsen speelt een prima partij

In de rust brachten Mike en Marco drie andere spelers, Robbie, Jorn en Ravi betraden de, plastieke, grasmat.

De DVO Ultras duiken opeens bij VV Scharn op!

In de 2e helft lukte het ons wel om er een wedstrijd van te maken. Wij hadden vaker de bal en kwamen aan voetballen toe. Na zo’n uurtje wedstrijd legde Cas J. alle frustratie in een geweldig schot en kwam de 4–1 op het scorebord. Daarna merkte je dat er nervositeit en onzekerheid in de ploeg van VV Scharn sloop.

Na een tegentreffer en een rode kaart is VV Scharn ineens uitgevierd

Met nog 20 minuten op de klok produceerde de VVS een geweldige aanval en ja hoor daar was onze Brommer en zette hij de 2e zijn 20ste treffer op het scorebord. Daarna loste Bram nog 2x geweldige schoten van zijn voet, die wellicht een beter lot verdiend hadden, maar de keeper van Scharn had goede reflexen in huis.

Sean Cobben probeert van achteruit op te bouwen

Een afslachting, daar leek het de 1e helft op, hebben wij door een goede 2e helft kunnen voorkomen.

Wij hebben deze competitie in elk geval niet in mineur afgesloten. Wij kunnen terugkijken op een goed, wel wisselvallig, seizoen.

Ons seizoen zit erop maar dat van VV Scharn krijgt een vervolg in Helmond Brouwhuis

Op 14 juni hebben wij nog onze seizoensafsluiting en dan is het wachten tot begin augustus, dan start de nieuwe voorbereiding op het seizoen 24/25. Dan weten wij ook welke nieuwe spelers wij kunnen verwelkomen en wie er afgelopen seizoen de laatste keer in VVS1 gespeeld heeft.

Geniet van jullie zomer en vakantie en tot volgend seizoen!

 • DSC_6563-Enhanced-NR
 • DSC_6566-Enhanced-NR
 • DSC_6580-Enhanced-NR
 • DSC_6595-Enhanced-NR
 • DSC_6605-Enhanced-NR
 • DSC_6616-Enhanced-NR
 • DSC_6622-Enhanced-NR
 • DSC_6625-Enhanced-NR
 • DSC_6634-Enhanced-NR
 • DSC_6644-Enhanced-NR
 • DSC_6640-Enhanced-NR
 • DSC_6668-Enhanced-NR
 • DSC_6676-Enhanced-NR
 • DSC_6680-Enhanced-NR
 • DSC_6693-Enhanced-NR
 • DSC_6686-Enhanced-NR
 • DSC_6697-Enhanced-NR
 • DSC_6701-Enhanced-NR
 • DSC_6711-Enhanced-NR
 • DSC_6714-Enhanced-NR
 • DSC_6718-Enhanced-NR
 • DSC_6722-Enhanced-NR
 • DSC_6732-Enhanced-NR
 • DSC_6727-Enhanced-NR
 • DSC_6740-Enhanced-NR