Minitoernooi in ere hersteld

·

·

Na een jarenlange afwezigheid wordt er opnieuw een 5 x 5-minitoernooi georganiseerd door VV Spaubeek. Deze keer niet tijdens het Pinksterweekend, maar op zondag 16 juni. Dan vindt het VV Spaubeek Fun Toernooi plaats.

Er mogen zich uitsluitend teams uit Spaubeek inschrijven waarbij we gaan proberen het voetbalseizoen op een leuke manier af te sluiten.

Het toernooi start ’s ochtends om 10.30 uur en duurt tot ongeveer 13.45 uur in de middag. Wees niet bang, de finalewedstrijden zijn gespeeld als het Nederlands XI-tal het EK aftrapt tegen Polen. Die wedstrijd wordt getoond op het grote scherm in onze kantine.

Er is ook een barbecue voorzien, maar alleen tegen betaling.

Je kunt je voor het toernooi inschrijven bij Max van den Bongard of Danny Bastings. Dat dien je vóór 12 juni te doen.

Je mag ons ook een bericht via Messenger sturen – dan zorgen wij dat dit bij Max en Danny terechtkomt!

Natuurlijk mag je ook een e-mail sturen naar secretariaat@vvspaubeek.nl.