Vacatures

·

·

Nu het seizoen langzaamaan in een definitieve plooi valt richt het bestuur haar blik op het seizoen 24/25. Hoe loopt het momenteel bij alle elftallen? Zwaaien spelers definitief af of kiezen ze ervoor om bij een lager elftal te gaan voetballen? Of melden zich juist leden aan? En hoe zit het met de begeleiders? Allemaal zaken waarop een antwoord moet worden gevonden.

Natuurlijk, prioriteit nummer één is iedereen aan het voetballen te krijgen en te houden. Maar er zijn nog zóveel zaken méér die gedaan moeten worden om ervoor te zorgen dat iedereen in optimale omstandigheden zijn of haar sport kan uitoefenen.

Maar het piept en het kraakt binnen onze vereniging. En dat steeds vaker. Er worden voortdurend hogere eisen gesteld aan onze vereniging waardoor de hoeveelheid werk niet afneemt.

Toen Pascal Nijsten werd benoemd tot erelid roemde hij VV Spaubeek als vereniging en noemde ons ‘een topclub’. En dat zijn we ook! Maar als we dat hoge niveau willen handhaven, dan hebben we dringend meer handjes nodig.

Erelid Pascal Nijsten: ‘VV Spaubeek is een topclub’

En denk nu niet dat je inzetten voor VV Spaubeek het hele jaar door veel tijd kost. Want het is ook prima om slechts één activiteit per jaar te organiseren of een bestaande vrijwilliger taken uit handen te nemen. Dan kan hij of zij tijd aan andere zaken besteden.

Dus om onze vereniging leefbaar te houden doen wij een oproep iedereen om zich in te (gaan) zetten voor VV Spaubeek zodat méér handen het werk voor eenieder lichter maakt.

Maar wat voor een taken liggen er klaar om opgepakt te worden? Dat zijn er heel wat. We hebben er een speciaal stukje op onze website voor ingeruimd. Dus aarzel niet en help mee te waarborgen dat VV Spaubeek een topclub blijft!

Maar welke vacatures staan er dan open? Nou, dat zie je in onderstaande tabel.

VacatureVacaturetekstReactie?
Kassier m/vVacaturetekst KassierDirect reageren
Kledingcommissaris m/vVacaturetekst KledingcommissarisDirect reageren
Mediateam m/vVacaturetekst MediateamDirect reageren
Verzorger m/vVacaturetekst VerzorgerDirect reageren

Maar om aandacht te blijven vragen voor openstaande vacatures ruimen we op onze website en speciale plek in waar je altijd de actuele stand van zaken met betrekking tot vacatures kunt terugvinden.

Benieuwd naar die plek? Klik dan hier: Vacatures