Dao ès ozze prins!

·

·

Tijdens een drukbezochte Carnavalsaovend heeft Prins Max I zijn scepter moeten inleveren bij de Auwt Prinse van VV Spaubeek. Maar het einde van Max’ regeerperiode luidt meteen het begin van een nieuwe voetbalprins in.

Tijdens de aankomende Carnaval zal Timo Hermsen heersen over het Sjpaubikse Voetbalriek als Prins Timo I.

Voor Timo voelt het zijn van voetbalprins als een bekroning op zijn Spaubeekse voetbalcarrière tot dusver. Hij start in de jongste jeugdreeksen als doelman en is daar eigenlijk nooit meer verdwenen.

Timo beoefent zijn grote passie: keepen!

Vanuit de jeugd stroomt Timo door naar de senioren en neemt ook daar plaats onder de lat. Of het nu bij het tweede elftal is, het derde elftal of reservedoelman bij het eerste elftal: Timo is overal inzetbaar!

De komende tijd gaan alle Carnavalisten Timo ongetwijfeld tegenkomen en we wensen hem een prachtige Vastelaovend toe!