KNVB Beker: Sporting Heerlen

·

·

Vanmiddag heeft de loting plaatsgevonden voor de derde ronde van het KNVB bekertoernooi. Daarin is ons eerste elftal gekoppeld aan Sporting Heerlen. Het bekerduel is vastgesteld voor zondag 17 december, aanvang 14.00 uur.

Het is van 17 september geleden dat VV Spaubeek een bekerwedstrijd heeft gespeeld. In het zonnige Berg aan de Maas komt het elftal van Mike Zwartjes tweemaal terug van een achterstand waarna Stan Solberg de 2-3 eindstand vastlegt.

IVS vindt haar Waterloo op haar eigen sportcomplex, maar VV Spaubeek bekert door

In de daaropvolgende loting wordt ons eerste elftal vrijgeloot, waardoor het afgelopen zondag niet in actie kwam. Dat geldt niet voor Sporting Heerlen.

De Heerlenaren (de huidige koploper in de 3e Klasse A) beleven een mooie middag door VV Chevremont (dat de ranglijst in de 1e Klasse F aanvoert) met liefst 5-2 terug naar Kerkrade te sturen. VV Spaubeek treft dus geen makkelijke tegenstander, maar mag tevreden zijn met een mooie bekerloting.