In memoriam: Hub Cobben

·

·

Op dinsdag 3 oktober ontvingen wij het droevige bericht dat ons zeer gewaardeerde lid Hub Cobben is overleden.

Hub is 35 jaar lang trouw lid geweest van VV Spaubeek. Hij was in die periode actief als speler en later als bestuurslid.

Hub was een echt voetbaldier. Zelfs op latere leeftijd trainde hij nog graag met de lagere elftallen mee. Hij kon dan echt genieten van een partijspel of het geven van een ‘panna’ aan zijn doorgaans jongere tegenstanders, iets dat hem met zijn verfijnde techniek vaak lukte. Ook was hij als trotse vader en opa vaak langs de lijn te vinden bij wedstrijden van het 1e elftal en bij wedstrijden van onze jeugdteams.

We zullen Hub zeer gaan missen.

Wij wensen Carla, Sean, Dani, Milan, Stephanie, Menno, Job en Sep heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.

Bestuur en leden VV Spaubeek