Rabo ClubSupport: stemmen kan nog!

·

·

De afgelopen periode heeft elk lid van de Rabobank er wel over gehoord: Rabo ClubSupport. Ben je lid van de Rabobank, dan mag je drie stemmen uitbrengen op deelnemende verenigingen. En doe je dat, dan levert dat elke vereniging een mooie financiële bijdrage op. Met andere woorden: laat je je stem verlopen, dan vinden wij dat ontzettend jammer!

Recent heeft elk Spaubeeks huishouden een flyer in de brievenbus aangetroffen waarin wordt gevraagd een stem op één van de vele Spaubeekse verenigingen uit te brengen. Kies je voor VV Spaubeek, dan zijn we daar uiteraard ontzettend blij mee. Doe je dat niet, kies dan in ieder geval voor één van de andere verenigingen in ons dorp. Het zorgt ervoor dat het verenigingsleven blijft bloeien door een financieel steuntje in de rug.

De stembussen zijn al enige tijd geopend, maar heb je nog geen stemmen uitgebracht, dan kan dat nog tot en met 26 september.

Namens alle Spaubeekse verenigingen, maar VV Spaubeek in het bijzonder: dank je voor je stem en steun!