Resultaten en standen via VV Spaubeek-website

·

·

Het is de oplettende lezer van onze website misschien al opgevallen. Misschien ook niet.

Feit is dat vanaf deze week, juist voor de officiële start van het seizoen, Sportlinkpress is geïntegreerd in onze website.

Dat betekent dat je vanaf nu de stand, het programma, de uitslagen, de indeling en alles over het bekertoernooi kunt terugvinden op onze website. Je bent dus niet meer verplicht de app van Voetbal.nl te downloaden op je smartphone om te weten te komen hoe jouw team er voorstaat.

Hoe je bij je eigen team terechtkomt? Nou, dat is niet lastig. Klik in het menu van onze website op ‘Teams’ en vervolgens op ‘Senioren’ of ‘Junioren’. Als je tenslotte op je eigen team klikt, dan krijg je toegang tot alles wat je moet weten!

Op termijn wordt je eigen teampagina voorzien van een recente elftalfoto. Dat zal (als het goed is) in september plaatsvinden!