Gezocht: kantinemedewerkers (M/V)

·

·

VV Spaubeek is op zoek naar mensen die het leuk vinden om in onze kantine te werken. Als kantinemedewerker van VV Spaubeek ben je gastheer/-vrouw en aanspreekpunt voor bezoekers, verzorg je de complete bediening achter de bar (koffie, fris, bier etc.) en de keuken (broodjes, snacks,  etc.) en zie je toe op orde en netheid van de kantine en de keuken.

Wie wij zoeken

Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde medewerkers van 18 jaar en ouder. Ervaring is niet vereist. Te werken dagen en tijden altijd in overleg waarbij elke hulp welkom is! Incidenteel of structureel, op trainingsavonden of op wedstrijddagen. Je hoeft geen lid van VV Spaubeek te zijn, partners, familieleden, vrienden of supporters zijn ook van harte uitgenodigd om te reageren.

Heb je interesse of wil je graag meer weten over deze functie en de mogelijkheden? Neem dan contact met ons op via secretariaat@vvspaubeek.nl of via telefoonnummer 06-48960543.