Max Leunissen nieuwe hoofdtrainer O15

·

·

We zijn zeer verheugd te kunnen melden dat we in de persoon van Max Leunissen een opvolger hebben gevonden voor Danny Bastings als hoofdtrainer van onze O15 (de huidige O14).

Max wordt over enkele weken 20 jaar oud en was de afgelopen jaren actief als jeugdtrainer van de O15 en O17 bij Caesar. Hij is momenteel bezig met de lerarenopleiding aan het HBO met als einddoel wiskunde-docent te worden.

Voor veel mensen binnen de jeugdafdeling is Max geen onbekende: afgelopen seizoen was hij regelmatig actief als scheidsrechter bij diverse jeugdteams. Daarnaast is zijn broer Pim als speler actief binnen de huidige O14.

Max: “Ik heb heel veel zin in deze nieuwe uitdaging en ga na de zomerstop vol enthousiasme aan de slag met deze grote en fanatieke groep spelers!”.

Namens het bestuur heten we Max van harte welkom binnen onze vereniging en wensen we hem samen met zijn collega’s Will, Maurice en Remco alvast heel veel succes en plezier!