Jubileum VV Spaubeek

·

·

2023 is een bijzonder jaar voor onze vereniging. We vieren dit jaar namelijk ons 95-jarig jubileum! En daar hoort uiteraard een receptie bij.

Op vrijdag 16 juni is iedereen van harte welkom om onze receptie te bezoeken. Tevens worden dan onze jubilarissen gehuldigd. De receptie duurt van 19.30 uur tot 21.00 uur waarna de gezellige avond in onze kantine wordt voortgezet.

Alle jubilarissen zijn in de afgelopen weken benaderd. Heb jij niks gehoord maar ben je wél 25 jaar of langer onafgebroken lid van onze vereniging? Neem dan s.v.p. contact met ons op via secretariaat@vvspaubeek.nl of spreek een van de bestuursleden aan.

Later in het jaar volgen er meer activiteiten die in het teken staan van ons jubileum. Meer informatie volgt later maar noteer sowieso 16 september alvast in je agenda!