Afscheid Bart Knols

·

·

Het is begin januari 2020  als VV Spaubeek haar nieuwe trainersduo presenteert voor het seizoen 20/21. Arno Derrez wordt de nieuwe hoofdtrainer en Bart Knols ruilt het hoofdtrainerschap bij VV Urmondia in om bij onze vereniging assistent-trainer te worden.

Maar het seizoen 20/21 wordt geteisterd door COVID-19-perikelen en uiteindelijk afgebroken. Terwijl hoofdtrainer Arno Derrez ervoor kiest zijn carrière voort te zetten bij SVE blijft Bart VV Spaubeek trouw.

Met ingang van het seizoen 21/22 neemt Mike Zwartjes het trainersstokje over en krijgt hierbij Bart aan zijn zijde.

Tijdens de beginfase van het seizoen 21/22 wordt mondjesmaat punten gehaald, maar na de winterstop komen de Geel-Zwarten op stoom (ons eerste elftal blijft vier maanden ongeslagen). Uiteindelijk loodsen Mike en Bart ons eerste elftal naar een zesde plaats in de eindstand.

De selectie neemt Bart flink onder handen

Ondertussen heeft Bart aangegeven na twee seizoenen te stoppen als assistent-trainer. Vrijdagavond stond de laatste training van het lange seizoen op de agenda en hét moment om een groepsfoto op het trainingsveld te maken.

We willen Bart danken voor een prettige samenwerking en wensen hem alle goeds voor de toekomst! Bart, bedankt!