Alfa Sport 1 – VV Spaubeek 1 | 3-1

·

·

, ,

| Een wedstrijd, twee data

Vandaag (22 december) was niet onze dag en de punten bleven verdiend in Oirsbeek.

Laat mij maar beginnen met het danken van de spelers van 2, 3 en 4 die er voor zorgden dat Arno toch met een volledige selectie naar Schinnen kon afreizen. Sinds de laatste training is er binnen het 1e nl. sprake van een echte blessuregolf.

Op papier was er een goed strijdplan bedacht, echter de uitvoering lukte niet. De eerste 21 minuten van de wedstrijd stond de VVS goed en dat leverde zowaar enkele kansjes op. In de tweede helft kwam het er niet uit. Het was eigenlijk een gezapige wedstrijd, het leek alsof er met de handrem op gespeeld werd, totdat de VVS besloot om achterin een tegen een te gaan spelen en dat bleek dodelijk. Twee  doelpunten van de mannen uit Oirsbeek en de wedstrijd was gespeeld. Het was good old Charley die de Spaubeekse eer wist te redden met een verdiende treffer. Ik miste vandaag de absolute wil om te winnen.                          

Snel vergeten deze wedstrijd, genieten van de feestdagen en de korte winterstop en daarna…

Prettige Feestdagen en unne gooie roetsch, tot in 2020.