VV Spaubeek1 – Brevendia 1 | 0-2

·

·

, ,

| Weer niet

Op deze gure, regenachtige middag stond de wedstrijd tegen Brevendia op het programma. Het klinkt afgezaagd, maar: alweer een finale. Zoals gebruikelijk wees Roger de mannen op de sterke en minder sterke punten van de tegenstander en kon, na een flinke portie lawaai (sommigen noemen het muziek) de warming-up gestart worden.

Al ras volgde de eerste teleurstelling, Tjeerd bleek toch dusdanig veel last te hebben van zijn hamstring dat hij niet kon starten.

En dan de wedstrijd, beide partijen waren nagenoeg gelijkwaardig. Wat opviel was dat het bij de VVS vaak nét niet was. De eindpass kwam niet aan. Strijd was er genoeg en er waren ook wel een aantal kansen, maar scoren is dit jaar voor ons team nagenoeg onmogelijk. Wat was dan het verschil tussen die van ons en Brevendia? Laatstgenoemden scoren wel.

Wat zijn de oorzaken dat het dit jaar dan niet wil lukken?

  1. Niet scoren;
  2. Sleutelspelers halen niet het niveau van vorige seizoen;
  3. Teveel jeugdspelers moeten inpassen;
  4. Teveel wisselingen binnen het team;
  5. Blessures;
  6. Sinds deze wedstrijd: onnodige kaarten.

Wat is de oplossing: Positief blijven, hard werken en voor elkaar door het vuur gaan. EN; reeds vaak gezegd: WIJ MOETEN HET SAMEN DOEN.

Is er dan niets positiefs te melden?

Jawel:              Cas Solberg vindt eindelijk het netje;

                        D’r Pieper is terug op het trainingsveld.

Kop op en doorgaan. Tot volgende week; Joep