Hebes 1 – VV Spaubeek 1 | 4-0

·

·

, ,

| Pijn!!!

Voor deze wedstrijd was, volgens mij, alles duidelijk en een wedstrijdvoorbespreking overbodig. Martin gaf nogmaals aan dat het nu niet meer vijf voor maar kwart over 12 was en dat er geen excuses meer golden. Met een selectie van 15 spelers werd naar Beegden vertrokken.

Mijn Spaubeek-hart bloedt.                                                                                                                   

Pijn deed het om te zien hoe onze mannen ploeterden en op felheid werden afgetroefd.              

Pijn deed het om te zien dat steeds weer persoonlijke fouten de ondergang (lees: nederlaag) inluiden.                                                     

Pijn deed het om te zien dat, de op het oog, eenvoudigste passes niet aankwamen.                  

Pijn deed het om te zien dat de afspraken, voor de wedstrijd gemaakt, niet worden nagekomen.  

Pijn deed het om te zien dat wij misschien wel gelijkwaardig waren, maar toch vier doelpunten om onze oren kregen.                               

Pijn doet het om te weten dat Martin niet kan beschikken over de spelers, die hij zou willen gebruiken. (Hiermee wil ik niet te kort doen aan de spelers  die er wel stonden).                          

Pijn doet het om te constateren dat spelers niet meer, na de wedstrijd, het afgesproken uurtje bij elkaar blijven.

De vraag is nu, hoe krijgen wij het zinkende schip weer drijvend? Mensen die het weten kunnen dit doorgeven aan de technische staf.  Sean gaf treffend aan dat wij nog zeven finales voor de boeg hebben, maar het wordt dan wel tijd dat het dubbeltje onze kant uitvalt. Het is belangrijk om weer een team te smeden, als de tijd hier niet te kort voor is. A.s. dinsdag wordt in elk geval een team-activiteit georganiseerd, zodat wij weer fris de komende wedstrijd, op donderdag 19 april, kunnen spelen. De slag is verloren, de oorlog nog niet. De komende dagen de hoofden leegmaken en dan weer vol er tegenaan. De komende weken moet Spaubeek even, in elke geval voor ons 1e, op een komen. Wij hebben voldoende kwaliteit om in de 3e klasse te blijven, want daar horen wij thuis.