Danny Bastings nieuwe voetbalprins!

·

·

Afgelopen vrijdag is Danny Bastings in een bomvolle kantine uitgeroepen tot de nieuwe Voetbalprins van VV Spaubeek. Danny is al jarenlang een bekend gezicht op de Spaubeekse velden. Niet alleen als speler van het eerste en tweede elftal, maar ook als fanatiek jeugdleider. Na zijn hele jeugd in Geleen gewoond te hebben, is Danny enkele jaren geleden in Spaubeek neergestreken om daar met zijn vriendin Daisy aan zijn tweede jeugd te beginnen. Aanstaande zondag is prins Danny tijdens de optocht samen met de oud-prinsen en het carnavalscomité uiteraard te bewonderen op de wagen van de Voetbalvereniging.

We willen het carnavalscomité, Claudia, Wendy, Patrick en Marco bedanken voor de wederom perfecte organisatie van en de goede verzorging tijdens de carnavalsavond!

Namens bestuur en leden wensen we alle spelers, trainers, vrijwilligers, sponsoren en supporters van VV Spaubeek een gezellige en mooie carnaval toe!