RKVB 1 – VV Spaubeek 1 | 2-3

·

·

, ,

| Echt gras of toch maar niet?!?!

Na een sterke door-de-weekse oefenwedstrijd tegen onze buren uit Beek, waarbij Joost een op het oog ernstige blessure opliep, moesten wij ons richten op de wedstrijd tegen Baexem. Een wedstrijd waarbij wij de nodige personele problemen hadden. Zo waren, Joost, Tjeerd, Jorn en Thijs niet inzetbaar en kregen een aantal andere mannen dus hun kans. De wedstrijd werd gespeeld op echt gras en dat was te merken. Onze mannen hadden toch wel ff nodig om hieraan te wennen. Binnen 15 minuten keken wij al tegen een 2 tegen 0 achterstand aan. Bij de beide doelpunten ging onze defensie niet geheel vrijuit. Op de bank keek men elkaar eens aan en men zag de mensen denken: “wordt het zo’n wedstrijd”. Echter na 22 minuten stond een 2 tegen 2 tussenstand op het scorebord. Gilbert deponeerde een vrije trap perfect op het hoofd van de over het hoofd geziene Mitch en het was 1 tegen 2. Even later werd er hands gemaakt binnen de beruchte lijnen en Sean liet zich dit buitenkansje niet ontnemen en tekende voor de 2 tegen 2. Het publiek ging er eens goed voor staan en men verwachte een waar doelpuntenfestijn. Goed en verzorgd voetbal bleek echter op de grasmat in Baexem niet mogelijk. De thuisploeg speelde echt kick and rushvoetbal, terwijl de geheel in zwart geklede geel/zwarten meer voetbal in de ploeg hadden, maar zich duidelijk beter thuis voelden op een plastiek “biljardlaken”. Het was even schrikken toen de scheids zich blesseerde, maar hij kon de wedstrijd vervolgen. 2 – 2 was de ruststand. Martin veranderde niets in de rust en wees erop dat onze spitsen toch nog wel kansen zouden krijgen. Na een uurtje spelen, werd een goed uitgespeelde counter door onze Brommer vakkundig tot doelpunt gepromoveerd. Daarna was het pompen of verzuipen. RKVB gooide alles in de strijd en wij kwamen nauwelijks onder de druk uit. Vandaag bleek echter dat de VVS over echte strijders beschikt. Allen, niemand uitgezonderd, stroopten de mouwen op en voor iedere centimeter grasveld werd gestreden. Was onze Robin al een keer gepasseerd, dan was daar onze onverschrokken Gilbert die de bal van de doellijn afhaalde. Al met al kunnen wij spreken over zwaarbevochten maar wel verdiende 3 punten. Ook zijn er complimenten voor Mark, welke als een ervaren verslaggever Tjeerd op de hoogte hield van alles wat er deze middag op het voetbalveld gebeurde.

Volgende week weer naar Weert en wij beginnen dan blijkbaar een kwartier eerder, tot dan.