VV Spaubeek 1 – Alfa Sport 1 | 2-3

·

·

, ,

| ALFA LIGT ZWAAR OP DE MAAG

Nadat ik gisterenavond betrekkelijk eenvoudig een ALFA soldaat had gemaakt, was het de vraag of dit twee keer achter elkaar kon lukken. In elk geval waren wij gewaarschuwd voor de kracht van de mannen van de fusieclub. In de voorbereiding hadden wij al een wedstrijd tegen hen gebald en waren wij eigenlijk kansloos. In de competitie is al sprake van een duidelijke tweedeling tussen de top 5 en de rest. Willen wij niet in de verdrukking komen dan zijn punten broodnodig. De weergoden waren ons in elk geval gunstig gezind en onder nagenoeg ideale omstandigheden kon de wedstrijd aangefloten worden. Laat mij maar meteen aangeven dat de ploeg, die het meeste recht had op de 3 punten, deze ook gekregen heeft. Alfasport kwam het beste uit de startblokken en zette ons vroeg vast. Volledig tegen de verhoudingen in kwamen wij op 1 tegen 0. Een vrije trap van Gilbert werd perfect op het hoofd van Tjeerd gelegd en de keeper van de gasten was kansloos. Binnen 90 seconden was het echter alweer 1 tegen 1. Een, voor mij, onoverzichtelijke situatie, de bal niet uit de 5 meter en plots lag hij tegen het netje. In het verdere verloop van de 1e helft konden wij Alfasport redelijk partij bieden en in de tweede helft kon de wedstrijd alle kanten uit. Ondanks alle goede voornemens kwamen wij niet meer aan voetballen toe. Te vaak werd de lange bal gekozen en meestal was deze een prooi voor de tegenstander. Regelmatig werden de voorwaartsen van Alfasport afgevlagd wegens buitenspel, doch een keer negeerde de scheids het signaal van Vince en de 1 tegen 2 was een feit. Het werd nog erger toen ook de 1 tegen 3 tegen het netje plofte. Een bekeken vrije trap van Sean betekende de 2 tegen 3 en weer hoop in de geel/zwarte harten. Tegen het einde van de wedstrijd zorgde Sean nog voor een strafschop, een rode kaart was zijn loon. De, overigens uitstekende spits van de gasten, kogelde de vrije kans echter hoog over het doel. Een mannelijke wedstrijd, beide ploegen eindigden met 10, kreeg zo voor de thuisclub een onbevredigd einde. Het is nu uithuilen, mouwen opstropen en opnieuw beginnen. De steun van onze supporters is in deze tijd onontbeerlijk.

Tot volgende week.