MMC Weert 1 – VV Spaubeek 1 | ? – ?

| Als afsluiting een koude douche

Deze maandag stond de laatste competitiewedstrijd op het programma. Met dank aan Tom en Jeroen konden wij toch met een aantal wissels naar Weert rijden. Tevens moesten wij wederom een beroep doen op Davey en gelukkig doen wij dat nooit tevergeefs. Weert nam alle doelpunten voor haar rekening en daarmee is alles gezegd. Het was een echte zomeravond-wedstrijd op een maandagmiddag en iedereen kreeg speelminuten.

Bekijken wij de statistieken van de laatste vier wedstrijden dan hebben wij één schamel punt gehaald en dat zijn niet de rooskleurigste vooruitzichten om aan de nacompetitie te beginnen. Deze wedstrijden staan echter op zich en wie weet komen er toch nog niet vermoede krachten vrij.

C E N S U U R

Oh ja, de koude douche was letterlijk bedoeld: in Weert hadden ze geen warm water.

Zondag 22 mei spelen wij in Sevenum en op donderdag 26 mei is de return. Tot dan!