VV Spaubeek 1 – SNA 1 | 3 – 2

·

·

, ,

Soms kan het schrijven van een verslag en echte crime zijn. Vandaag, tijdens de jaarlijkse sponsordag, stond de wedstrijd tegen laagvlieger SNA op het programma. Deze ploeg was al gedegradeerd, maar traditioneel heeft Spaubeek het altijd moeilijk tegen zulke ploegen. Pascal gaf aan dat in het geval van 3e punten het Paasweekend een echt vrij weekend zou zijn. Het was afwachten of dit van positieve invloed op de wedstrijd kon zijn. Voor het publiek begon der wedstrijd denkbaar slecht. Na tien minuten stond de 2 – 0 al op het scorebord. Een attente reactie van Charley en een koelbloedig genomen pingel van Sean betekenden 2 doelpunten. Wie daarna dacht aan een walk-over kwam bedrogen uit. Spaubeek deed dat waar het heel goed in is, nl het aanpassen aan het niveau van de tegenstander (de jongens van SNA zijn, met alle respect niet 4e klasse waardig). In de tweede helft hielp Spaubeek SNA in  het zadel. Slecht verdedigen leverde de 2 – 1 op.  Meteen daarna pikte ook Tjeerd zijn doelpuntje mee en hij bracht uit een corner van Sean de stand op 3 -1. Weer wat later in de wedstrijd leverde een overtreding van Bauke een pingel op voor SNA en deze werd feilloos benut. De eindstand werd derhalve bereikt.

Het werd zelf nog billen-knijpen voor de VVS maar de 3 – 2 werd over de finish gesleept. Door de “verrassende” uitslagen in 4C stijgt Spaubeek zelfs een plaats op de ranglijst. Maar de eerlijkheid gebied te zeggen dat wij in deze vorm niets in de nacompetitie te zoeken hebben. Laten wij afsluiten met positief nieuws: Nicky Terpstra wint Parijs – Roubaix en onze trainer zei: Als je slechte wedstrijden wint, dan ben je op de goede weg.

Helaas zijn wij dit seizoen te laat begonnen met winnen van slechte wedstrijden.

{flickr-album}Type=Photoset, Photoset=72157643961568163{/flickr-album}